منوی سایت

ارسال موزیک

روش ارسال موزیک در سایت بیت سرا

اگر شما هم یک آهنگساز یا ترانه سرا باشید نیاز دارید که برای فروش موزیک یا ترانه خودتون یک سایت مناسب پیدا کنید در این مقاله من قصد دارم بهتون آموزش بدم که چطوری موزیکهای خودتون را در سایت بیت سرا آپلود و برای فروش بگذارید.

1-ثبت نام در سایت

اولین مرحله برای ارسال موزیکهاتون ثبت نام در سایت بیت سرا می باشد اما قبل از آن حتما قسمت ضوابط و مقررات سایت را کاملا مطالعه فرمایید و بعد از حصول اطمینان به ادامه روند ثبت نام بپردازید برای اینکار به قسمت بالای سایت مراجعه کنید یا اگر با گوشی موبایل وارد سایت شده اید از طریق منوی همبرگری در قسمت سمت راست بالای صفحه وارد منوی سایت شوید و بر روی عضویت کلیک کنید.

حال وارد صحه ثبت نام می شوید

در این قسمت ابتدا نام کاربری خود را به انگلیسی وارد کنید.سپس یک ایمیل معتبر در فیلد دوم نوشته و آخرین فیلد یک رمز عبور قدرتمند شامل حروف بزرگ و کوچک،کارکتر،اعداد بنویسید و در نهایت بر روی ثبت نام کلیک کنید تا پیغام ثبت نام با موفقیت انجام شد را  دریافت کنید.

2-ورود به سایت

مرحله بعدی ورود به سایت می باشد برای اینکار کافی است بعد از نام نویسی بر روی گزینه ورود در قسمت سمت راست پایین صفحه کلیک کنید تا به صورت خودکار به برگه ورود هدایت شوید.

در این قسمت شما می بایست نام کاربری و رمز عبوری را که در قسمت ثبت نام پر کردید را اینجا وارد کنید و در نهایت روی دکمه ورود کلیک کنید.

3-ویرایش پروفایل کاربری

بعد از ورود به سایت شما به صورت خودکار به قسمت داشبورد کاربری هدایت می شویدحال مطابق قسمت زرد رنگ مشخص شده در تصویر بر روی گزینه ویرایش پروفایل کاربری کلیک کنید تا وارد بخش ویرایش پروفایل کاربری شوید.

شما در این قسمت میتوانید با پر کردن تمامی موارد زیر موزیک خود را برای ما ارسال کنید.ابتدا یک تصویر با زدن دکمه انتخاب تصویر برای پروفایل خود انتخاب کنید سپس فیلدهای نام و نام خانوادگی را می بایست پر کنید.فیلدهای رمز عبور و نام نمایشی نیازی به پر کردن ندارند.در قسمت بیو گرافی شما میتوانید یک بیوگرافی از خود بنویسید یا اگر موزکتون دارای ترانه یا شعر و تکست هست در این قسمت آن را وارد کنید.

4-ارسال موزیک

در این قسمت شما با کلیک بر روی آپلود میتوانید فایل با فرمت mp3 را حداکثر تا حجم 10 مگابایت ضمیمه کنید.دقت داشته باشید که کیفیت فایل Mp3 حداقل باید 320 باشد.در فیلد بعدی شما میتوانید کاور یا همان عکس موزیک خودتون را ارسال کنید.کاور موزیک حتما باید کیفیت برابر یا بالاتر از 750*750 داشته باشد وگرنه قابل قبول نخواهد بود.

در قسمت نام مستعار لقب خود را بنویسید.در قسمت تلفن همراه شماره همراه خود را وارد کنید.ایمیل را نیز مطابق آنچه که در ورود تایپ کردید یعنی یک ایمیل معتبر را وارد کنید.در قسمت تمپو سرعت موزیک خودتون را به عدد وارد کنید مثلا 95.در دو فیلد بعدی تعداد ورسها و تعدا کروسها را به ترتیب به صورت عددی وارد کنید.حال از دو منوی کشویی بعدی ژانر یا دسته موزیک و سبک و مود موزیک خودتون را انتخاب کنید.در صورت نبودن هیچکدام از این گزینها بر روی متفرقه کلیک کنید.

در قسمت بعدی شما می بایست فایل پروژتون را به صورت فایل فشرده RAR یا ZIP ارسال کنید.توجه داشته باشید که حجم فایل فشرده نباید از 150 مگابایت بیشتر باشد.دقت داشته باشید که فایل فشرده باید حاوی تمامی لاینهای پروژه و صدا های استفاده شده در آن به همراه اینسترومنتال باشد همچنین اگر دارای ترانه است آن هم باید به صورت فایل رکورد شده دمو ارسال گردد.اگر در ارسال فایل به مشکل خوردید این قسمت را بعد از ارسال موزیک و ذخیره تغییراتتون انجام بدید.

در فیلد بعدی قیمت پیشنهادی خو را به تومان بنویسید.فقط دقت داشته باشید که 35 درصد از مبلغ به صورت آفیش به سایت تعلق میگیرد.در فیلد بعدی شماره کارت خودتون را به صورت کامل وارد کنید.تا بعد از فروش بیت مبلغ به صورت خودکار به حساب شما مستقیما واریز شود.در آخر نام کاربری ایسنتاگرام خود را در صورت نیاز وارد کنید.در نهایت بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کرده و فایلهای خود را ارسال کنید.